Oddajemy do użytkowania Elektroniczny system rejestracji na wizytę specjalistyczną do naszych poradni.

Od dnia 20.03.2023r. poprzez stronę internetową www.sredzkie-centrum.pl pacjent może dokonać rezerwacji porady specjalistycznej do chirurga, ortopedy i onkologa. Aby umówić wizytę należy na stronie internetowej wybrać zakładkę Umów wizytę (w prawym górnym rogu) na skutek czego zostanie automatycznie przekierowany na stronę www.lekarzebezkolejki.pl/scz.

Podajemy kolejne kroki:

I REZERWACJA WIZYTY

Witryna www.lekarzebezkolejki.pl/scz -> Zakładka ”Umów się do lekarza”

Wybierz poradnię -> imię i nazwisko lekarza specjalisty -> (wybór rodzaju wizyty*) „Pierwsza wizyta NFZ” lub „Wizyta kontrolna NFZ” (termin możliwy do rezerwacji wyświetla się jako informacja: data, za ile dni i godzina wizyty) -> „zarezerwuj” -> Zarejestruj się przez Konto OSOZ / Zarejestruj się bez Konta OSOZ -> Dane pacjenta (podać pełne dane osobowe wraz z telefonem) -> „Umów” (Oczekiwanie na potwierdzenie z placówki medycznej) .

Po wprowadzeniu niezbędnych danych pacjent dostaje potwierdzenie wizyty z naszej placówki – rejestracja skontaktuje się w celu weryfikacji danych pacjenta i pobrania kodu dostępu skierowania.

Po weryfikacji danych, na stronie wyświetli się komunikat „Twoja rezerwacja została potwierdzona przez placówkę medyczną. Zapraszamy na wizytę”.

Na podany adres email zostaje wysłane potwierdzenie rezerwacji wizyty.

W przypadku braku możliwości przyjścia na zaplanowaną wizytę, która została umówiona przez Elektroniczny system rezerwacji, prosimy o skorzystanie z jednej z poniżej wymienionych opcji: anulowanie wizyty osobiście, telefonicznie lub internetowo.

II ANULOWANIE REZERWACJI WIZYTY

Aby zrezygnować z wizyty zarezerwowanej przez portal www.lekarzebezkolejki.pl, należy wybrać opcję na dolnej części strony. Po zaznaczeniu anulowania wizyty, prosimy obligatoryjnie podać powód anulowania rezerwacji -> (powód anulowania rezerwacji) -> „Anuluj rezerwację”. Na czerwonym tle zobaczymy potwierdzenie anulowania wizyty.